O nas

Jako osoby chcące tworzyć odpowiedzialne rolnictwo wychodzimy naprzeciw wszystkim tym, którzy chcą dbać o swoje uprawy i cieszyć się wysokim plonem, a zarazem nieobojętne jest im bezpieczeństwo tych, którzy korzystają z zebranych plonów.

Jesteśmy dla Ciebie po to, aby z największą możliwą wiedzą i ciągle rosnącym doświadczeniem, chronić Twoje uprawy stosując przy tym najnowocześniejsze, najskuteczniejsze, i proekologiczne osiągnięcia nauki w dziedzinie ochrony roślin.

Nasz zespół specjalistów służy pomocą i wsparciem w zakresie oceny upraw oraz doboru i wdrożenia najlepszego rozwiązania.

W naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości, dając tym samym kupującemu pewność, że nabywane u nas środki są zarejestrowane oraz tak dobrane przez naszych ekspertów, aby skutecznie chroniły plony. Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy zakupie oraz możliwość stworzenia wraz z ekspertami całorocznej ochrony upraw.

Firma AgroAngel powstała z potrzeby odpowiedzialnego korzystania z środków ochrony roślin i innych artykułów przeznaczonych dla rolnictwa. Jako długoletni pracownicy sektora rolniczego, chcemy odpowiedzialnie działać na rzecz stosowania właściwych środków ochrony roślin, aby odbiorca świadomie aplikował środki tak często, jak jest to konieczne dla uzyskania satysfakcjonujących plonów, w takiej ilości, aby nie zagrażały one zdrowiu i życiu ludzi oraz zwierząt, a także, aby ich pozostałości nie zanieczyszczały gleby i wód powierzchniowych.

www.agroangel.pl © Copyright 2019 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.